Niemann Poland

News & Blogs

Międzynarodowe targi MEBEL 2017 w Moskwie

Friday, 24 November 2017

W dniach 20-24 listopada br.  w Moskwie odbyły się Międzynarodowe targi MEBEL 2017. To największa impreza targowo-wystawiennicza branży meblowej w Rosji.

 

Zmiana w regulaminie konkursu "Odśwież kuchnie z Niemann Polska"

Tuesday, 3 October 2017

 Informujemy, że zmianie uległ termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu z 31 października br. do 30 listopada br.

Sprawdzacz kolorów Niemann

Monday, 11 September 2017

Czy spotykacie się z klientami, którzy nie potrafią sobie wyobrazić jak będą wyglądały fronty kuchenne w konkretnym kolorze? Wymyśliliśmy specjalną folię, dzięki której po przyłożeniu do formatki z naszego ekspozytora w prosty sposób możecie pokazać klientowi jak wyglądać będzie kuchnia w danym kolorze.

 

Niemann Polska wyróżniony w rankingu miesięcznika Forbes!

Friday, 9 June 2017

W czwartek 8 czerwca podczas gali w sopockim hotelu Haffner zostały wręczone Diamenty Forbesa. Niemann Polska zdobył wyróżnienie w kategorii firm o poziomie od 5 do 50 mln PLN w województwie pomorskim. W tym roku na liście laureatów znalazły aż 274 firmy. 

Targi Interzum 2017 - Fotogaleria

Thursday, 25 May 2017

Niemann na targach Interzum 2017

Wednesday, 12 April 2017

Interzum to jedne z największych targów dla branży produkującej meble i dla branży wnętrz w Kolonii w Niemczech. Ponad 1500 międzynarodowych wystawców prezentuje na targach swoje odkrywcze technologie i nowatorskie projekty, okucia, powierzchnie, materiały z drewna, okleiny, skórę, tapicerkę i maszyny tapicerskie. Targi organizowane są co dwa lata, są źródłem inspiracji dla twórców, producentów, projektantów i architektów. Interzum odbędzie się w dniach od 16 do 19 maja. O udziale Niemann Polska na targach rozmawiamy z Piotrem Zarembą, Dyrektorem Handlowy Niemann Polska.